Мандариновий сезон

in Team Ukraine3 months ago

Настала зима, а разом з нею приходять характерні її супутники - морози, сніг, зимові свята і - мандарини. Саме ця асоціація виникає чи не першою при згадці про зиму і новий рік. Ця асоціація з далекого дитинства, коли мандарини були чи не єдиним смаколиком, бо більшість цукерок в той час були відверто несмачними.

Чи це така сезонність у цих фруктів, чи кліматичні пояси, чи не знаю з чим це пов'язано, але саме в грудні в продажу з'являються найсмачніші мандарини. А окрім смаку, в цей період вони ще й найдоступніші за ціною. Мій улюблений сорт "Клементин", тому кожного року з нетерпінням очікую на мандариновий сезон і тішусь, як дитина.

Sort:  

У нас були смачні цукерки, але можливо через те, що не було грошей і їх дуже рідко купували, навіть власне коли Миколай нам приносив по кілька дорогих цукерок кожного виду, оце була радість!

Ого, то ви знали, хто такий Миколай, бо ми в своєму коровограді про це дізналися після 1991 року.

Ну, я 91 року пішов в перший клас)) Але так, знав і до того, слава Богу за 45 років окупації на Галичині не встигли знищити ці традиції. До декого ще й Дід Мороз додатково на Новий Рік приходив, проте в нашій родині тільки святий Миколай приносив подарунки. Так і залишилося, до моїх дітей приходить лиш Миколай, і ніякого заморського Санти на Різдво 😉