На таку коротку зиму ми явно не очікували ) Прокинувшись в середу зранку, краєвид з вікна вразив білим вбранням вулиць, будинків та дерев, неначе ти заснув в одному місці, а прокинувся десь в сніговій казці.
Та вчора зранку вигляд з вікна так само здивував. Навіть згадки не лишилось про сніг і всі супутні з ним проблеми, які ми мали впродовж двох крайніх днів. Зима неначе показала нам трейлер, на що нам чекати незабаром. Оце так погода виробляє вихиляси, осінь-зима-осінь: |+7°С | - 7°С |+7°С впродож лише двох діб.
Триває боротьба осені з зимою за панування і хтозна, можливо завтра зранку знову прокинемось серед снігу...
Один і той самий ракурс з вікна з інтервалом у 48 годин. Далі буде...