Рідна земля - найдорожча

in Team Ukraine2 months ago

Із цим твердженням можна погоджуватись, а можна і посперечатися. Кожна людина має право на свою думку. А також - право вибору в екстремальній ситуації.
Дуже шкода, що у нашій покаліченій війною країні народ любить обсудити та засудити дії інших людей, які поступили не так, як інші. Саме цією ментальною рисою і користуються негідники, щоб розсварити наш народ, розділити на ворогуючі групи. А потім - заволодіти і використовувати у своїх ганебних цілях. Або знищити.
Росії тільки на руку будь-які чвари у нашому суспільстві. Перемогти об'єднаний народ їм не під силу, тому і вдаються до всіляких хитрощів, щоб підняти на рівному місці сварку між українцями. І поки вони розбираються, хто правий а хто винуватий, - розбомбити, знищити, захопити ще кілька кілометрів нашої рідної землі. Яку так важко повертати. Ціна надто висока, але ми свою землю мусимо повернути. Адже тут жили наші пращури. Тут виросли наші покоління. Тут народилися наші діти і внуки. І тільки на рідній землі, навіть при не найкращих умовах життя, ти почуваєшся вдома.

5.jpg

6.jpg

7.jpg

От це почуття рідної землі і тримає багатьох старших людей на своїх подвір'ях, у своїх квартирах та будинках. Навіть якщо після деокупації від домівки залишилась лиш купа каміння. Все зроблять, щоб відновити своє життя саме тут. Вдома.
Не судіть, та не судимі будете, - божа заповідь, яку ніколи не можна забувати. Це я вам говорю, - впертий атеїст. І людина, що ніяк не наважиться виїхати з України. А причини на те є.
Але я краще гулятиму своїм заповідним лісом. Дивитимусь на закинуте озерце. Дихатиму своїми туманами та дощами. А за кордон - тільки по справах! 😉

4.jpg

3.jpg