Kilka słów o promocji Hive, nie jest dobrze

in Folwark8 months ago

Słowa "hive.blog" "hiwe blog" są na indeksie słów zakazanych na YT sprawdziłem wielokrotnie pisząc zaproszenie na Hive w komentarzu u różnych twórców, którzy skarżą się na cenzurę. Żaden komentarz z kilkudziesięciu prób nie pojawia się w sekcji komentarze. Po prostu znika po odświeżeniu strony... jak po chwili pisze byle co to komentarz nie jest usuwany...

2021-10-22 23_01_03-SPRAWKI [#26] - Tik Tok, Niedobra Reklama, Aresztowanie Ojca… - YouTube.jpg
to testowy byle jaki komentarz dodany 10 sekund po zaproszeniu na Hive, pojawił się a poprzedniego nie ma

Czy ktoś prubował zapraszać cenzurowanych twórców? i czy macie podobne doświadczenia?

Sort:  

To oznacza, że konkurencja hive dla yt nie jest obojętna. Nie na tego złego co by na dobre zrobiło. Nic tylko jeszcze bardziej propagować hive i wolną społeczność.

Pisałem osobiście wiadomość do twórców. Dostałem odpowiedź, nawet słyszeli o Hive, ale ostatecznie wybrali większą platformę i nie byli zainteresowani. Poczta pantoflowa i wyławianie zainteresowanych potencjalnych twórców dopóki argument ekonomiczny nie będzie dominujący.

Właśnie z tego powodu próbowałem pisać komentarze aby zainteresować zwykłych ludzi, którzy nie maja parcia na kasę i wyświetlenia. :) Jedynie co, to wybierałem twórców, którzy mocno skarżą się na cenzurę czy usuwanie filmów i komentarzy. Uznałem te kanały za dobry target :)

Na YT nigdu nie próbowałem. Jak już to pisałem do dwóch osób osobiście nie w komentarzu więc nie mogę potwierdzić.
Wogole wydaje mi się że Hive ma średnia propozycje dla youtuberów, to jednak jest platforma blogowa. 🤔 Było u nas dwóch takich bardziej znanych youtuberów ale znikli (próbowałem nawet do nich pisać ale bez powodzenia). Zresztą chodzą słuchy że Trump robi alternatywę dla Twittera i dla YouTube więc coś czuję że jak już to tam przejdą prześladowani...

Tak wiem, że coś dłubie. Znając Trumpa albo będzie hit albo kit. Jednak u Trumpa na 99% będzie cenzura prewencyjna dla lewaków. Pomimo ogromnej niechęci do lewactwa, które wyrządziło w mojej rodzinie wiele krzywdy, ja żadnej cenzury nie lubię (o ile nie łamią prawa) powinni wszyscy pisać co chcą.

No zobaczymy, na razie zapowiada że nie będzie cenzury chyba żeby ktoś łamał prawo. Osobiście nie wiem po co nowy Twitter skoro jest gab. Wystarczyłoby w niego zainwestować czy coś. Po co nowa marka aplikacja strona... To jest znowu dzielnie się... No ale może nie mam racji i będzie podwójny hit ;)

Aha właśnie aplikacje! hehe taki Carbon ciągle nie dostępny na IOS bo nie spełnia standardów apstor Tak samo będzie z aplikacjami Trumpa... tu trzeba dobrać się do całego jądra systemu. Bez instalowania darmowego i niezależnego oprogramowania na każdym telefonie nie da się walczyć z cenzurą. Neomarksiści kulturowi posiadają zbyt dużą cześć świata...

 8 months ago  Reveal Comment

hive to blockchain i mamy tu 3speaka. z tego co wiem on tez jest blokowany przez google.

Pisałem, nawet z @hallmann, do kilku twórców maile (właśnie po to, żeby nie pisać w komentarzach),ale odzew był zerowy

Tylko pisząc do twórcy, który nie rozumie czym jest dywersyfikacja nic nie ugramy ja wyszedłem z założenia, że lepiej najpierw przyciągnąć część ich widzów, którzy sami doświadczają cenzury, a nie mają parcia na kasę czy wyświetlenia. No i mocno się zdziwiłem gdy każdy mój komentarz z zaproszeniem zaczął znikać.


The rewards earned on this comment will go directly to the person sharing the post on Twitter as long as they are registered with @poshtoken. Sign up at https://hiveposh.com.

Congratulations @czcibor360! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 9000 upvotes.
Your next target is to reach 10000 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

 8 months ago  Reveal Comment