Z pamiętnika przedsiębiorcy, Państwowe firmy robią modernizację w godzinach szczytu, a prywatne o 3 w nocy

in Folwark2 years ago

Aż się specjalnie zalogowałem, żeby podzielić się kolejną frustracją. Dziś miałem zamiar wysyłać paczki dla klientów. Niestety jakiś geniusz biznesu wpadł na pomysł aby zacząć modernizację serwisu odpowiedzialnego za elektroniczne wysyłki Poczty Polskiej... W prywatnej firmie takie rzeczy robi się w nocy a nie w godzinach szczytu.
2022-04-11 10_50_28-Poczta Polska – Brave.jpg

Sort:  

Poczta Polska to jest fenomen. Idzie tam człowiek odebrać list, a tam do kupienia CUKIERKI, ZABAWKI, PODUSZKI, POŚCIEL, książki, gazety, kolorowanki dla dzieci i ch.. wie co jeszcze? Cały sklep, tzn. cała poczta zagruzowana tymi pierdołami jakby to był magazyn jakiejś hurtowni. Brakuje tylko pieczywa i warzyw. ;-) Tak są zarządzane państwowe firmy, a kolejka oczywiście na 10 osób, bo 3 stanowiska, a pracuje jedna osoba. :-) Czy nielepiej byłoby podnieść ceny za POCZTOWE usługi i wyp...lić te wszystkie artykuły "spożywczo-desantowe", które tylko zajmują miejsce? Kto idzie na pocztę kupić pościel albo czekoladki?

masz rację, u mnie w miasteczku poczta to klitka 3x3m czasem jak przywiozę paczki, to pani układa je w piramidę przy drzwiach w taki sposób, że nie wyjdzie do puki listonosz po 14-nastej nie przyjdzie zabrać tego do auta... a powód braku miejsca to właśnie ten pierdzielony kramik.