Expensive awareness

in Cross Culturelast year

Hi friends! This week turned out to be hot for events, so I didn't always have time to write answers to the comments. After 2 hours of reading and writing comments to the message Hive, Steem, Twitter, Facebook I realized that I had made a huge mistake - publishing a list of active users. The publication of this list was a clear manifestation of a my hysterical attempt to attract attention. I'm very sorry and I apologize to everyone (here I could republish the spam list - I'm kidding), whom I mentioned in this message.

Привіт друзі! Це тиждень виявися спекотним на події, тому навіть на написання відповідей до коментарів у мене не завжди був час. Вже через 2 години читання і написання коментарів до повідомлення Hive, Steem, Twitter, Facebook я зрозумів, що зробив величезну помилку – опублікувавши список активних користувачів. Публікація цього списку було ярким проявом істеричної спроби привернути увагу. Мені дуже шкода і я прошу пробачення у всіх (тут можна було б знову опублікувати весь список – жартую), кого я згадував у цьому повідомленні.


Separately, I want to apologize to all users who were outraged by my message. I apologize to all of you for the insolence of writing your nicknames and disturbing your invaluable attention and time.

Окремо хочу попросити пробачення у всіх користувачів, кого обурило моє повідомлення. Прошу пробачення у всіх Вас за те, що набрався нахабності написати Ваші ніки і потривожив вашу безцінну увагу і час.

image.png


I want to apologize to the #OCD community for not reading the rules and posting post, which has become one of the biggest dramas on HIVE.

Хочу попросити пробачення у спільноти #OCD за те, що не прочитав правила і опублікував post, який перетворився на одну з найбільших драм на HIVE.


I apologize to @themarkymark for unreasonably equating it to @azircon actions. And, I apologize to @themarkymark and @azircon for i calling yous stubborn turkeys. In fact, you are doing a good job of trying to clear HIVE of publications just for the sake of rewards. If anyone is to blame for me getting a down vote - it's just me!!! Yes, I'm sorry. This was a very important point from which I decided to start this article.

Прошу пробачення у @themarkymark, за те що безпідставно прирівняв його до дій @azircon. Тут же, прошу пробачення у @themarkymark і @azircon за те, що назвав Вас впертими індюками. Насправді, ви робите гарну справу, намагаючись очистити HIVE від публікацій тільки заради винагород. Якщо хтось і винен у тому, що я отримував down vote – це тільки я!!! Так, із пробаченнями закінчено. Це був дуже важливий момент, із якого я вирішив розпочати цю статтю.


In addition to the negative, I received a lot of positive - valuable insights from the message Hive, Steem, Twitter, Facebook. Namely:

Крім негативу я отримав дуже багато цінного усвідомлення із повідомлення Hive, Steem, Twitter, Facebook. А саме:


No matter how many votes for or against the article receives, on Hive this article will exist until the author wants to change it. No other social platform (Steem, Twitter, Facebook) has such confidence. That's why Hive is number one for me.

Не важливо скільки голосів за чи проти отримує стаття, на Hive ця стаття буде існувати аж доки автор не захоче її змінити. На жодній із інших соціальних платформ (Steem, Twitter, Facebook) немає такої впевненості. Саме тому, Hive – номер один для мене.


I received a question that still bothers me. This question is very simple, but I still do not have an answer to it. "Why am I actually publishing articles?" I am very grateful to @nazavzhdy for these 2 wonderful comments:

Я отримав запитання, яке досі не дає мені спокою. Це питання дуже просте, але в мене досі немає на цього відповіді. «Навіщо я насправді публікую статті?» Я дуже вдячний @nazavzhdy за ці 2 прекрасні коментарі:
«Ого! Цей допис дійсно вартий того, аби його докладно прокоментувати 😀

В першу чергу через відчуття того, що я тупцююсь на одному місці і занадто сильно прив’язаний до блокчейну HIVE, в той момент, як навколо є і інші можливості.

Цілком згоден, на мою думку HIVE - річ корисна, але не як самоціль, а як інструмент на шляху до більш вагомих цілей.

Благо, на HIVE можна збільшувати свій капітал не тільки за рахунок постійного блогінгу в режимі щоденних публікацій на протязі декількох років без пропусків.

На мою думку, публікація постів заради винагороди - це надто вже вузько. Це ремесло, яке має свою межу, і ця межа не така вже й велика. Таке ремесло неможливо масштабувати, і все життя щоденно писати кілька постів заради винагороди - так собі ідея. Впевнений, учасники української спільноти Вулика варті більшого. Іноді боляче дивитися, як хтось "вичавлює" з себе пост лише заради того, аби заробити на ньому якусь копійчину.

Вчора моєму синові виповнилось5 років. Це був його перший ювілей. Крім маси позитивних емоцій я рефлексував думку, яка на довго запала в мене в свідомості. За 5-й рік життя сина я провів на HIVE більше часу ніж сином. Такий баланс мене точно не влаштовував.

Це дуже індивідуальна річ, і кожен має самостійно вирішувати, скільки часу потрібно проводити з сім'єю.
Для себе я сповідую такий принцип, що діти виховуються не завдяки тому, що батьки з ними проводять забагато або замало часу. Діти дуже добре відчувають сутність батька, сутність людини, їх в цьому сенсі неможливо обдурити. Вони хочуть бути схожими на тих, кого поважають. Тому головне у вихованні, як на мене, виховати не дитину, а самого себе, аби стати прикладом для своїх дітей. Замінити своїм синам умовну "няньку" - так собі приклад справжнього батька. Батько все ж таки має бути людиною справи. Ставити відданість справі на перше місце, і намагатися постійно підвищувати ставки у цій грі, якою є наше життя. Діти дивляться на це, і часто хочуть бути такими самими.

Так народжуються династії лікарів, вчених, педагогів, письменників. Не завдяки тому, що батьки приділяли своїм дітям багато часу, а завдяки тому, що стали гідним прикладом для наслідування. Але, знову ж таки, це моє особисте переконання, і є багато людей, які думають інакше.

ЩОДО ДОПИСІВ НА ВУЛИКУ

Раджу не здаватися - ці даунвоти не така вже й велика перешкода.
Писання - не просто важлива річ для розвитку особистості, а НЕОБХІДНА річ. Маючи такий значний багаторічний досвід написання текстів, не можна просто взяти і зупинитися.
Я би порадив перегрупуватися, подумати про те, які дописи були б по справжньому вартими того, аби витрачати на них час свого життя. І писати лише те, що буде інструментом для досягнення дійсно вагомих життєвих цілей.
З цього акаунта або з іншого, непов'язаного - то вже інша річ. Але писати треба. Українська спільнота так просто не відпускає кращих своїх учасників 😀😀😀»
«Вітаю з поверненням!

Я на Вулику завдяки двом речам:
• тому що Вулик є частиною криптодвіжу, а мені подобається криптодвіж;
• тому що тут є українська спільнота.

Завдяки тому, що ці два фактори зійшлися докупи, я і опинився тут.
Свого часу мені сподобався Голос, але українська спільнота там зазнала поразки, на жаль. Можливо це не поразка у війні, а лише в битві. А можливо і остаточна поразка на тій платформі. Та й російсько-українська війна завсім не сприяє комфортному перебуванню на Голосі.

Аби зробити вибір між трьома наведеними в пості альтернативами, я би почав з пошуку сенсу.

По-перше, ці три альтернативи не є вичерпними. Думаю, є і інші варіанти подальшого поступу.

По-друге, непогано було б дати собі відповідь на питання: "навіщо я на Вулику, з якою глибинною метою?"

Якщо заради додаткового доходу - це одна річ.
Якщо заради блогінгу - зовсім інша.
Можливо, є ще якісь причини перебування саме тут.

Я тут точно не заради додаткового доходу, але навіть в моєму випадку нулі під постом мене якось засмучують. Тому я з радістю беру участь в ініціативі ua-promoter, і намагаюся долучати до цієї ініціативи інших. Маємо такі правила гри на Вулику. Можливо мене не цікавлять сьогодні токени як засіб, який можна перетворити на фіат, але в той же час цікавлять як засіб, який збільшує вплив на платформі та підкреслює так би мовити "значимість" мого акаунту.

Ситуація з переслідуванням склалася дуже неприємна. Стільки років, стільки часу присвячено платформі, і отримати такий подарунок - удар доволі відчутний.
Ідеальна ситуація - залишитися на платформі, продовжувати писати, і позбутися переслідування. Тепер треба вирішити, як цього досягти. Скоріше за все, все таки доведеться продовжувати вести перемовини із тими, хто переслідує. Але я не бачу в цій ситуації, за що потрібно "вибачатися".

Можливо, дійсно, деякі речі були перебільшенням, але я до кінця не впевнений в цьому.

Якщо правила гри дозволяють публікувати по три пости на день, і є для цього час та натхнення - не бачу, чому цього не треба робити.

Скоріше за все, треба почати пропускати кожну публікацію через внутрішній фільтр: "Чи дійсно ця публікація несе цінність для мене особисто або для світу?" Якщо відповідь - так, то сміливо публікувати, і намагатися довести це тим, хто переслідує.

Якщо відповідь - "ні, це вже я публікую лише заради винагороди", то мабуть треба утриматися від такої публікації.

Тож моя порада: залишатися, продовжувати писати та продовжувати шукати способи, як припинити переслідування.»
Thanks to this article, I found interesting people - @wil.metcalfe, @nonameslefttouse, @dickturpin, whom I started following after this post. Also, I am very grateful to @scrodinger, @ex-exploitation, @kobusu, @jarvie, @sokoloffa, @amico.sports, @fermionico, @kapitanrosomak, @erh.germany, @ervin-lemark, @stickupboys, @antisocialist, @selfhelp4trolls, @yetaras, @stranger27, @acidyo, @amphlux, @whatsup for their wonderful comments, which gave a lot of food for thought. Thank you all !!!

Завдяки цій статті я знайшов цікавих людей - @wil.metcalfe, @nonameslefttouse, @dickturpin за якими я почав слідкувати після цієї публікації. Також, я дуже вдячний @scrodinger, @ex-exploitation, @kobusu, @jarvie, @sokoloffa, @amico.sports, @fermionico, @kapitanrosomak, @erh.germany, @ervin-lemark, @stickupboys, @antisocialist, @selfhelp4trolls, @yetaras, @stranger27, @acidyo, @ amphlux, @whatsup за їх прекрасні коментарі, які дали багато матеріалів для роздумів. Дякую усім Вам!!!


Regarding the dilemma I wrote about Hive, Steem, Twitter, Facebook. I listened to the advice and realized that first of all I need to figure out why I need publications on HIVE. And now I have one strategy - to restore the reputation of the @cranium account and continue my publications from this account. My other active @ cranium.leo account is no longer there. First of all, because of how quickly this community disowned me. One question remains - in what direction to invest your 5000 LEO?

Стосовно дилеми, щодо якої я писав повідомлення Hive, Steem, Twitter, Facebook. Я прислухався до порад і зрозумів, що в першу чергу мені потрібно самому розібратись навіщо мені публікації на HIVE. І, зараз у мене одна стратегія – відновити репутацію акаунту @cranium і продовжити свої публікації саме з цього облікового запису. Мій інший активний обліковий запис @cranium.leo – перестає існувати. В першу чергу через те, як швидко від мене відхрестилась ця спільнота. Залишилось одне питання – в яке русло інвестувати свої 5000 LEO?


In addition, 497 comments under the message Hive, Steem, Twitter, Facebook perfectly demonstrate that Hive has live, active users who do not care about the fate of this community. I am sure that together we will definitely achieve prosperity #Hive!!! Thank you all for your attention. Congratulations to you and good creative work!

Крім того, 497 коментарів під повідомленням Hive, Steem, Twitter, Facebook прекрасно демонструють, що в Hive є живі, активні користувачі яким не все одно доля цієї спільноти. Впевнений, що разом ми однозначно досягнемо процвітання #Hive!!! Дякую всім за увагу. Честі вам і гарної творчої праці!


Useful link

Exchanges
Binance | Poloniex | Huobi | Cryptex24 | Ionomi | Okex | Bitwired | Qtrade | Kuna | WhiteBIT
Cryptogames
Doctor Who | Oceanplanet | c24 games | Splinterlands | Cryptobrewmaster | Exodegame | Rabona
Cryptoblogs
HIVE | STEEM | lbry.tv | noise.cash

Sort:  

So you discovered you can't be censored and discovered there are people here. You didn't need to do what you did to find that out. We could have just told you. LOL!

Interesting to see an apology. Typically folks who choose to fly off the handle like that will just continue to dig their hole deeper and deeper.

Good luck with figuring your shit out.

Thank you. I needed all this shit, thanks to him I was able to climb one shav up the path of self-understanding.

In some cases, big mess can bring a lot of clarity. I'm glad to see how good you are dealing with all this drama.

Thank you. I think my situation is a vivid example that in any situation you can find a positive.

Just don't get the Vaxx Stab

Sorry, but I don't know what is Vaxx Stab?

Life is hard, it's harder when you don't learn from your mistakes.

😂... You should try tagging @everyone in some discord chats! People love that too.

No, one (two) times was enough for me. Now it is more important to figure out what I want to write about and why I need it. These 2 questions have been bothering me for 5 days.

I am pro redemption, I think it is a good thing. I think this blog was a good idea to type up. So good on you for that.

Thanks for taking the time to stop by!

Nobody likes spam e-mail, telemarketing calls, unsolicited group texts, or tagging everyone on Discord. Surely you can see how your previous post fell into that same category. Create content that draws an organic audience through quality, and engage with other people on their own posts by discussing their content.

I won't be downvoting this post, although something about the wording here sounds more sarcastic than sincere:

I apologize to all of you for the insolence of writing your nicknames and disturbing your invaluable attention and time.

It is precisely the unwanted demand on time and attention - two incredibly scarce things - which caused the offense.

Чудовий пост, видно, що ви чимало часу провели над переосмисленням та роздумами. Важко, сказати, же можна провести межу між роботою, тим, що приносить задоволення, сім'єю та іншим. Я зрозумів, що час - це безцінний ресурс. Тоді було б логічним проводити якомога більше часу, кого любиш, з сім'єю в тому числі. Але ж сім'ю треба годувати, та й інші потреби є, які потрібно забезпечувати (а ще потрібно відпочивати один від одного, як показує сумна статистика карантинної домашньої самоізоляції. То ж треба працювати, заробляти. А якщо це можна зробити на Вулику, хай кине у вас камінь, то й хто б це не зробив, якби мав можливість. Хайв не був би тим, чим він є, якби він не давав можливості заробити. Просто система має вбудовані інструменти, щоб контролювати, щоб прибутки розподілялись більш-менш рівномірно (якщо враховувати, внесок кожного з учасників у екосистему Вулика), серед яких даунвоти відіграють далеко не останню роль. То ж все ж ми тут, аби отримувати винагороду в першу чергу. Але коли це забрати, все одно щось нас тут тримає - сформовані роками зв'язки, можливість бути собою, експериментувати, творити, вчитися. Я надаю перевагу Хайву, рідко пощу щось у Фейсбуці, кілька разів на рік мабуть)). В інстаграмі ще менше, а в тік-току я ще не реєструвався (ось такий я старпер 😆). Одним словом, будьте там, де зручно вам, бажаю знайти вам необхідний баланс (хоча б наближено) і не пропадати звідси)).

Дякую за прекрасний коментар. Я дыйсно надыявся на те, що впертысть моъх прихильників трішки зменшилась, але... Що, ж за цей час роздумів я зрозумів, що на Хав витрачаю багато часу, який можу легко ковертувати в аналогічні а то і більші заробітки. От же, завдяки пролемам я зміг позбутись залежності у щоденних публікація та знайти нові можливості.

Ну, не дарма ж кажуть, що все, що не робиться - до кращого)

nice one bro! untitled.gif

That confused me … easily done
Posted using Dapplr

I have Stickup boys cheering in unison on my screen. eeek its like stickup boys in stereovision

that sounds awesome! untitled.gif


The rewards earned on this comment will go directly to the person sharing the post on Twitter as long as they are registered with @poshtoken.

Congratulations @cranium! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You distributed more than 78000 upvotes.
Your next target is to reach 79000 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP