Jezioro Żywieckie 2019

in #pl-travelfeed3 years ago

Tym razem mam dla Was małą relację z ośrodka wypoczynkowego Neptun położonego nad Jeziorem Żywieckim. Oto moje wspomnienia z dnia 19 sierpnia 2019 roku. Zapraszam do przeczytania.
Podczas zeszłorocznego urlopu postanowiłem na jeden dzień przyjechać w piękne okolice Jeziora Żywieckiego. Mam tam ulubiony i sprawdzony ośrodek wypoczynkowego o nazwie Neptun. Obiekt ten znajduje się nad samym brzegiem Jeziora Żywieckiego. Miejsce to zajmuje powierzchnię ponad 5 hektarów. Cały teren jest ogrodzony i znajdują się tam domki kempingowe, restauracja, przystań żeglarska, dwa baseny, ziemne korty tenisowe i boisko do siatkówki plażowej. Na zdjęciach powyżej widać baseny i okoliczne domki kempingowe. Pogoda jak widzicie na zdjęciach, była wspaniała!Tego dnia najbardziej chciałem poleżeć gdzieś nad wodą i odpocząć, ponieważ było bardzo gorąco. Dlatego większość czasu w tym dniu spędziłem w basenie i na leżaku. Na zdjęciach powyżej widać przystań żeglarską ośrodka wypoczynkowego Neptun. Można tu tanio wypożyczyć różnego rodzaju łodzie, kajaki i rowery wodne. Podczas tego wyjazdu miałem już telefon z aparatem szerokokątnym więc dodaje teraz za każdym razem zdjęcie normalne oraz z szerokim kątem. Dzięki temu macie możliwość lepiej zobaczyć miejsca, które odwiedzam.W czasie tego pięknego dnia w ośrodku było mało ludzi, ponieważ był poniedziałek i w Polsce okres wakacyjny zbliżał się już ku końcowi. Dzięki temu maiłem możliwość skorzystać ze wszystkiego bez kolejek. Na kolejnych zdjęciach powyżej widać port oraz całe Jezioro Żywieckie. Na horyzoncie widać góry Beskidu Śląskiego. Okolice Jeziora Żywieckiego to bardzo ładne tereny. Polecam to miejsce wszystkim, którzy chcą odpocząć od życia w mieście. Latem w okolicy Jeziora Żywieckiego na pewno nie będziecie się nudzić. Pozdrawiam Wszystkich kochających podróże!

Zdjęcia użyte w tym artykule są moimi prywatnymi materiałami.


Dziękuję za przeczytanie!

Sort:  

Congratulations @astromaniak! You received a personal award!

Thank you for the witness votes you made to support your Steem community and for keeping the Steem blockchain decentralized

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Do not miss the last post from @steemitboard:

Use your witness votes and get the Community Badge
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Dziękujemy za to, że jesteś częścią społeczności #pl-travelfeed!

Zapraszamy do społeczności polskich podróżników PL-TravelFeed, Dołącz bo nas.

Zapraszam do zapoznania się postami opublikowanymi w zeszłym tygodniu, twórcy tych postów liczą na Twój głos, zapraszam do głosowania, następnym razem to Twój post może walczyć o tytuł najlepszego postu tygodnia tagu #pl-travelfeed.

Rozważ proszę głosowanie na witness @travelfeed, dzięki temu ten projekt będzie mógł jeszcze lepiej funkcjonować.

komentarz.png

Dowiedz się więcej o TravelFeed klikając na baner powyżej i dołącz do naszej społeczności na Discord.

Kuratorzy tagu #pl-travelfeed
@rozku & @lesiopm

Widzę, że odwiedzałeś moje najbliższe okolice na weekendowe wypady :)

 3 years ago  Reveal Comment