Beemengine - vzájemně se podporující spolek

in Česky!last year (edited)

Za 1 HIVE měsíčně si můžete předplatit beemengine. Co to je a k čemu to je?

V podstatě je to něco jako "vzájemně se podporující spolek". Beemengine a jeho kurátoři vám dávají vote na vaše příspěvky a naopak vy (prostřednictvím beemengine) dáváte autovote na příspěvky ostatním.

image.png

V současné době mi to nepřipadá jako bůhvíjaká hitparáda. Velké peníze se tam netočí, většina zúčastněných jsou chudí jako já, takže jejich hlasy moc neváží, ale ten jeden investovaný HIVE měsíčně se vrátí. Jako určitou výhodu ale vidím to, že člověku narostou počty hlasujících, což hlavně v tématicky zaměřených skupinách mívá sekundární efekt: když lidé vidí, že pro vás lidi hlasují, tak se nechají strhnout a hlasují taky.

Nejsou tu nějaké možnosti nastavení pro autovote, takže hive.vote nebo rewarding.app to nenahradí, ale to ani není účelem. Jako doplněk nebo jako něco pro ty, co nechtějí řešit detaily? Proč ne?

sepa.png

Support Me on Ko-fi

vote_follow.png

Sort:  

Zajímavé, díky za tip.
!BEER
!LUV

<><

<><

LUV

Connect

Trade


@pavelsku, you've been given LUV from @jjprac.

Check the LUV in your H-E wallet. (10/10)

S těmihle "vzájemně se podporujícími spolky" opatrně. Už jich tu pár bylo a dřív nebo později se staly (celkem pochopitelně) trnem v oku větším i menším rybám potírajícím nekalé či kontroverzní praktiky. To pak stačilo pár tučných downvotů a bylo po spolcích...

z tohohle pohledu je cesky taky takovej spolek bych řekl :D

včetně toho jak si dokola mezisebou posíláme třeba
!BEER :)