Привіт, спільното Life Stories!
Давно я не ділилася тут своїми історіями. Але сьогодні вирішила написати невеличкий допис, натхненний вчорашніми роздумами під час прикрашання домівки святковим декором до дня Святого Миколая.
Це свято є маленькою частинкою життєвої історії багатьох з нас, особливо в кого є діти. Та навіть дорослі, які не мали цього свято в дитинстві через його тривалу заборону в нашій країні радянською владою, нині надолужують втрачене і дарують одне одному під подушку приємні дрібнички. Бо дарувати — це ділитися часточкою власної любові, множити добро та радість.
Цьогоріч, читаючи листи дітей до Св. Миколая, де головним їхнім бажанням є припинення війни й повернення миру, стає щемко та боляче. Наш ворог безжально краде в них безтурботне дитинство, право на щастя. А новина про те, що росіяни на окупованій Луганщині заборонили Святого Миколая, наче повертає в сторічне минуле, адже ми вже це проходили, і от знову.
Учора, прикрашаючи дім святковим декором, я пригадала, як в 2016 році брала участь в рамках благодійного проєкту "Олені Святого Миколая", опікуючи хлопчика з прифронтової зони Донеччини (цей проєкт існує й донині). Мене тоді так розчулив його лист, як один із небагатьох на той час, де дитина просила в Св. Миколая не солодощі, не іграшки, а миру, і щоб всі були живі та здорові.
Весь вечір я думала про те, як склалася доля цього хлопчика: де він зараз, чи вціліла його домівка, чи вцілів він сам, і чи лишилася такою ж чистою і доброю його душа. Бо той лист був сповнений кришталевої щирості дитячої простоти.
Нині очікування на Святого Миколая як ніколи раніше дарує мені надію: надію в силу добра та людяності в умовах протистояння й боротьби із тотальним Злом. Бо, як відомо, Св.Миколай не так обдаровував подарунками, як визволяв полонених, рятував невинних, допомагав нужденним, сиротам, дітям. Кожен з нас, у міру своїх можливостей, може взяти на себе функцію благодійника й таємного чарівника. Це нескладно, головне мати бажання. Бо дарувати надію й радість іншим не менш приємно, аніж їх отримувати. І не лише рідним та близьким, а й тим, хто сьогодні цього найбільше потребує, очікуючи на диво від Святого Миколая. Тож будьмо милосердними.
Вітаю з прейдешнім святом Святого Миколая! Бажаю спокою, затишку й миру у ваших домівках.
Дуже гарно у вашій оселі, аж в моїй душі стало тепло.
Дякую вам за теплі слова. З Миколаєм вас! І нехай на душі завжди буде затишно. ✨
Post manually reviewed. 😊
Thank you, @palomap3! Have a lovely day.
I loved your post, the photos are so beautiful! 😍
Thanks so much for your kind feedback. Much appreciated! 🥰
Yay! 🤗
Your content has been boosted with Ecency Points, by @ganya.grak.
Use Ecency daily to boost your growth on platform!
Support Ecency
Vote for new Proposal
Delegate HP and earn more
Дякуємо вам за вашу чудову розповідь. Віримо, що з хлопчиком все гаразд.
Веселих свят!
Дякую вам за відгук. Бажаю святкового настрою.
Дякую вам за те, що ви поділилися своїм дописом з спільнотою.
🌲🍬🎄🎁
Рада знову долучитися до спільноти Life Stories. Гарних зимових свят! ☃️