А які у вас враження від нового кліпу Onuka?

in Team Ukraine3 months ago

Звичайно, трішки із запізненням, але вирішила написати про свої враження з приводу нового кліпу Onuka. Почнемо з самого початку. Трек GUMA увійшла до свіжої платівки гурту під назвою KOLIR. Звичайно, як завжди, акценти були соціальними і весь альбом присвячується байдужості суспільства по відношенню до людей із обмеженими можливостями.

YouTube Onuka

Сам альбом доступний на офіційному каналі Onuka в YouTube, а також на інших стрімінгових сервісах. Послухати можна тут.

А тепер про пісню та кліп GUMA

Почнем із головного. Досить багато користувачів вважають, що оце "пік пік пік", котре є головним мотивом пісні пов'язане із верховною зрадою України. Насправді ніт. В основу ліг звук, що підказує незрячим, де розташований вхід у метрополітен на станції метро «Славутич» у Києві. Кияни, скажіть, чи так це? А то я не дуже люблю користуватись метро, коли буваю у вас.

Facebook Onuka

Загалом відеоряд розширює базову концепцію пісні і показує не тільки таких людей, а взагалі всіх, хто є заручником системи. Кліп сміливо можна назвати антиутопічним. Адже тут є клонована Ната (і не одна!), яка в певний момент виходить із системи, перестає бути її частиною та стає індивідом.

Також, поєднуючи відео та текст, можна сказати і про проблеми залежності від віртуального простору, вплив соціальних мереж на наше життя і надмірного споживання й виробництва. Принаймні так заявив Євген Філатов, котрий виступив режисером відео.

Facebook Onuka

А ще, особисто я, готова присвоїти кліпу титул - художній оргазм. Це так сильно затягує, що я досить багато кадрів собі заскрінила та встановила шпалерами на ноуті.

Відео знімали 4 доби, а будівлі, що використовувались при цьому для Нати з Євгеном є еталонними прикладами радянського конструктивізму та модернізму. А вони фанати цього напрямку архітектури. Наприклад, у відео можна побачити бібліотеку КПІ та готель «Салют».

Facebook Onuka

Цікавий факт. Кожного року під час річниці одруження пара знімає номер в подібних готелях. Принаймні так було точно до народження первістка :)

Facebook Onuka

Дизайнером до кліпу по традиції стала Леся Патока. Всі образи підв’язувалися під локації за кольоровою палітрою інтер'єрів, щоб вони резонували або, навпаки, грали на контрасті. І знову ж таки, за традицією, одяг збирали по секонд-хендах, барахолках та у костюмерних цехах. Хто трішки слухає Onuka та цікавиться проектами, котрі вона підтримує знає, що там всі за свідоме використання.

А як кліп вам?

Sort:  

Кліп шикарний. І образи, і композиція, і монтаж просто офігенні. А от сам трек особисто мені щось не дуже, занадто вже якийсь "сухий".

Я особисто цей трек не бачу, як окрему композицію, а виключно, як частину альбому, тому він для мене... Просто, як перехідний етап від одної пісні до іншої. У мене ж одразу в голові починає грати наступний трек з альбому 😅

Щодо вступного звуку, то дійсно щось схоже чув на вході в метро, а також на центральному залізничному вокзалі.

О, прекрасно! Мені дуже цікаво було дізнатись чи дійсно щось схоже там є )

Congratulations @daisyol! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 300 upvotes.
Your next target is to reach 400 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP