Зима прийшла

in Team Ukraine6 months ago

Привіт друзі.

Ось нарешті мою фортецю під'єднали до електромережі сьогодні і надіюсь до завтра вже не вимикатимуть. Загалом у хаті не холодно, бо камін робить свою справу і є можливість погрітись. Навіть на днях пробувала закип'ятити воду в каміні, бо в мене в домі немає газу. Вже роздумую над приготуванням страв в каміні ) На дворі в нас температура коливається від +2 до -2, сніжить, мокрий сніг. НА жаль ми підхопили віруску і діти з температурою сидять вдома.

Electricity finally appeared in my house. It is good that I have a fireplace and it is possible to have heat in the house. Even the other day I tried to boil water in the fireplace to drink hot coffee. I'm already thinking about cooking. ) Winter has come to our yard, the temperature ranges from +2 to -2, it is snowing, sleet. Unfortunately, we caught a virus and children with fever are sitting at home.


PB180839.jpg

PB190849.JPG


Люблю коли взимку сніг ледить, бо світліше від нього і цей короткий світловий день не такий темний.
Коли все вкрите снігом, усе здається чистим. І дуже не люблю коли в місті тротуари посипають піском.

I love when the snow freezes in winter, because it is lighter than it and this short daylight day is not so dark.
When everything is covered with snow, everything seems clean.


PB190866.JPG

PB190879.JPG
Дітлахи і зима.
Чесно кажучи в спогадах з дитинства найяскравішими є спогади з літа і зими. Осінь і весна якось розмиті. А от зимові розваги не сплутаєш. Ковзанки після школи і катання на ранцях, чи просто на штанях))) В часи мого дитинства теж вимикали світло і ми вибігали на вулицю гратися, санчата, сніжки...купа снігу за пазухою....і так було весело, що нікого не зупиняв холод. Головне батькам на очі не попасти, бо точно додому заженуть.

А ще ми часто грали ігри з батьками. Переважно в міста на букву, або загадки чи хованки по квартирі.


PB180821.jpg

PB190855.JPG


Children and winter.

To be honest, summer and winter memories are the most vivid in my childhood memories. Autumn and spring are somehow blurred. But you can't confuse winter entertainment. Ice skating after school and skating on knapsacks, or just on pants))) In my childhood, the lights were also turned off and we ran outside to play, sledding, snowballs... a pile of snow under our arms... and it was so much fun that no one did not stop the cold. The main thing is not to catch the eyes of the parents, because they will definitely drive them home.


And we often played games with our parents. Mostly in "Names of settlements on the last letter of the previous word", or riddles or hide and seek around the apartment flat.


PB190872.jpg

PB190857.jpg

PB190869.jpg

Ось кілька фото на згадку про перші дні зими. Дай Бог вона закінчиться і ми не виживемо. І розкажемо онукам, як ми пережили блекаут і зиму у війну.

Sort:  

Як гарно! Я теж люблю сніг. В нас зараз ллє дощ.

Сніг це гарно. Останні 10-ліття скупі на сніг взимку.

Snow does not exist in my nation. Sometimes we want to experience things that we don't own.

Ой, скільки снігу!))) Оце радість діткам!))) А ми ще снігу і не бачили!))) Яблуко під снігом дуже мальовниче!)))

IMG20221124122544.jpg
Це сусіда яблука, мабуть, не встиг зібрати цьогоріч. Так вони цікаво, мов іграшки прикрашають оголене кроно.

@tipu curate 💙💛 🇺🇦 💛💙

Дякую

You're welcome!🌻💙🙌💛🌻