Pozdrav komunitě

in #kytka3 months ago

Ahoj přátelé,

z časových důvodů jsem poslední dobou nepřidával články na Hive ani Steemit. V podstatě jsem s tím původně začal spíš proto, abych podpořil vznikající komunitu na decentrlizované sociální síti i síť jako takovou a případná propagace byla až na druhém místě a spíše zanedbatelná, pokud jde o přítok čtenářů na web.

Postupem času jsem se kromě speciálních článků pouze pro tuto síť snažil taky tu a tam přidat něco hodnotného, ať už v podobě návodů, či třeba příspěvků formou otázek, které se snažily najít odpovědi na často zapeklité problémy, na které (nejen) začínjící uživatelé narazí. Taky jsem se snažil přivést nové uživatele na Steemit, později i Hive.

Později jsem u některých z vás s některými těmito snahami narazil na nepochoení či odpor, ať už zasloužený, či nikoli. Nechám na posouzení každého, do jaké míry jsem byl pro komunitu přínosem, případně do jaké míry byly moje příspěvky spamem, protože obsahovaly odkaz na zdroj a další info.

Doufám, že alespoň jeden z forků poroste a stane se důstojnou konkurencí pro nejoblíbenější centralizované sociální sítě a blogy. V tuto chvíli nevím, zda se rozhodnu v přispívání pokračovat a případně v jaké formě. Budu rád, když mi napíšete své názory a návrhy.

Půjdu pokračovat v práci na článcích a také plánuju menší zahradní oslavu pro děti, kterým dodělávám dřevěné hřiště s klouzačkou a houpačkama, takže vzhledem k mé přezdívce trefně přebíhám mezi počítačem a zahradou.

Zdraví vás -Kytka

Sort:  

Na články jsem se sem tam podíval. Teda na ty co mě zaujaly. Kdybys to zde nesdílel tak by mě možná ani nenapadlo se na "tvůj" web podívat. Takže za mě dobrý...

Je to blog a já to tak tak beru, linky jsou celkem jedno... Každý má čas stejně jen na něco.

Obcas jsem si nejaky clanek rozklik a neco se dozvedel, takze za me dobry.

Mozna by bylo fajn, kdyby na tvem webu byl odkaz zase zpet na hive, nebo odkaz na clanek popisujici co to hive je, to by mohlo privest nejake nove autory.

Congratulations @kytka! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You distributed more than 10000 upvotes.
Your next target is to reach 11000 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP