Hivewathers = Hivecensors - czyli dlaczego ostatecznie przestałem wspierać Hive i oficjalnie przeniosłem się na Blurt?

in #polish2 years ago (edited)

Miarka się przebrała. Od dziś zaprzestaję wspieranie projektu hive.

Przez 3 lata polecałem ten blockchain gdzie się tylko dało. Wrzucałem linki na osobiste social media zachęcałem różnych influencerów oraz organizacje do przeniesienia się tutaj, a także pomogłem założyć tu konta min takim osobom jak @irokez-slava @grzegorzplaczek w nadziei że obecność tych osób tutaj zwiększy zainteresowanie tym blockchainem wśród ich licznych followersów. Namówiłem do korzystania z rozwiązania organizacje i grupy z jakimi współpracuje i współpracowałem jak @spooky-urbex @zjedn-suwereni czy też @plsilajaworzno a także innych z których niektórzy członkowie po tym jak zareklamowałem sieć, również założyli tu konta.

Co się więc stało? A no mam dość chamstwa i cenzury jakie się tu szerzą za sprawą downvotów oraz Hivewathers oraz tego że czołowi wittnessi jak chociażby @gtg którego niegdyś popierałem w 100% przyklaskują tym procesom.

Od kiedy tu jestem nieustannie panują tu gównoburze o downvoty. Kiedyś przymykałem na to oko i kupowałem idiotyczną narracje że system upupiania jednych rzez drugich może być normalnym elementem funkcjonowania blockchainu. To jak bardzo się myliłem opisałem w moich [1]dwóch artykułach[2] poświęconych downvotingowi. Nie mam też od tamtego czasu zamiaru wysłuchiwać dalej bzdur że tak jest bo już nikt mnie nie przekona do powrócenia do starych poglądów. Za długo tu jestem za dużo i za długo korzystam. Fakty mówią same za siebie.

Przykładowo od jakiegoś czasu padam ofiarą rażących nadużyć ze strony "organizacji" czy też raczej mógłbym powiedzieć sekty wyznającej poprawność polityczną i jedynie słuszna prawdę serwowaną przez satanistyczną kabałę, która rości sobie prawo do rozporządzania tym jakie treści na Hive mają prawo zarabiać a jakie nie. Wszystko oczywiście pod przykrywką dbałości o jakość contentu i innymi tego typu podobnymi bulshitami. Przyjrzyjmy się więc temu kłamstwu.

Siódmego stycznia 2022 roku napisałem kontrowersyjny dla co po niektórych wpis który zasadniczo był relacja z publicznego wysłuchania w sejmie rzeczpospolitej polskiej na którym dzięki wspaniałej organizacji i wsparciu konfederacji udało się w końcu dopuścić do głosu drugą stronę Plandemicznej narracji. W moim wpisie znalazł się screen z wystąpienia dr Beaty Wrodycka-Żytkowskiej, która to przedstawiała wykres pokazujący ze istnieje koorelacja pomiędzy ilością osób zaszczepionych a zachorowalnością na covida w danych województwach. Abstrahując jednak od treści tego artykułu (odsyłam do dyskusji tam), Pod tym postem po raz pierwszy pojawiła się osobistość taka jak logic który jawnie nadużył swoich uprawnień do dysponowaniem kontem adm przeznaczonym rzekomo do celów zwalczania spamu i nadużyć. Zdownwotował mój wpis do zera nie dlatego że naruszał on jakieś zasady a z powodu przedstawianych w nim poglądów. Na potwierdzenie tego że downvote ten był czystym przejawem cenzury i braku zgody na prezentowane w nim poglądy, napisał obelżywy komentarz gdzie urągał mojej inteligencji.
Nie wdając się jednak w szczegóły od tamtego czasu wszystkie moje wpisy zaczęły być downvotowane.

Wkurzyłem się i wrzuciłem jeszcze raz zdownvotowany wpis z apelem że padł ofiarą cenzury co było zgodne z prawdą. Na co oczywiście hivewathers znaleźli sobie kolejny pretekst żeby go zdownowtować że powielam treść,

Zgłosiłem się oczywiście z tą sprawą do hivewathers ponieważ nie zamierzałem tego tak zostawić i napisałem:

image.png

W odpowiedzi dostałem:

image.png

Że niby downvote był spowodowany aktywnością użytkownika @jozef230 który jest na czarnej liście i w związku z tym wszystkie posty tipowane przez niego są downvotowane.. tyle tylko że na nagrodę za mój artykuł składało się dużo więcej głosów aniżeli tylko te z tipu a post był wyzerowany.
Napisałem więc:

image.png

W odpowiedzi dostałem informacje że niby od teraz wszystkie tipu od usera jozef będą wyrównywane nie tylko na moim koncie a wysokość downvota został dostosowana do wielkości nagrody tipu. Powiedzmy więc że zaakceptowałem tymczasowo takie wyjaśnienia podziękowałem za pomoc i usunąłem mój zdublowany wpis który zamieściłem po tym jak wkurzyła mnie sytuacja z logic.

image.png

Oczywiście uważałem od początku że to idiotyczne wyjaśnienie ponieważ co ma piernik do wiatraka że niby jozef jest na czarnej liście z powodu circle-jerking to przyznawane przez niego tipu też ma być niby od razu na czarnej liście? Co to ma do rzeczy jeśli używa tipu zgodnie z przeznaczeniem i wspiera oryginalne niedowartościowane jego zdaniem treści? No ale co się będę kłócił z jaśnie oświeconymi panami co "wiedzą lepiej".

Niestety moja radość z rozwiązania sporu nie trwała długo ponieważ historia ponowiła się. Po kolejnym głosie jozefa. Znowu w zamian za tipu została mi skasowana i to na artykule nad który napracowałem się srogo pisząc 1137 słów.

Ponownie napisałem więc do tym razem watchersów nieco mniej uprzejmie:

image.png

W odpowiedzi dostałem coś co moożna tylko skwitować szczytem chamstwa:

image.png

Że co ze niby ja mam poświęcać swój czas żeby prosić userów, którzy mnie wspierają o to żeby przestali to robić bo inaczej szanowna rada mędrców będzie mnie downvotować? Chyba jakiś idiota to napisał. po pierwsze przecież każdemu zależy an ty aby mieć kogoś kto nas wspiera i pozwala zarabiać i na tym właśnie polega blogowanie tutaj, po drugie dlaczego mam w ogóle za łatwiac jakies sprawy którymi powinna się zajmować organizacja powołana do tego? Myślę ze domyślacie się jaka była moja odpowiedź:

image.png

a tu jeszcze większy bulshit od tych pasożytów:

image.png

i moja reakcja:

image.png

Po tej odpowiedzi łaskawie znów wyrównano moją nagrodę.

image.png

Od tego czasu downvoty już nie zerowały moich treści ale za każdym razem kradły o co najmniej pół dolara więcej niż wynosiła stawka tipu. Denerwowało mnie to ale nie chciało mi się już więcej użerać z tym chamstwem bo szkoda mi było czasu. Zamiast tego postanowiłem sprawdzić ile słowa tych kłamców i oszustów mają się do rzeczywistości i prześledzić historię tipu przydzielanych przez użytkownika @jozef230.

To co odkryłem wcale mnie paradoksalnie nie zdziwiło otóż wbrew zapewnieniom @hivewatchers NIE wszystkie posty "od tamtego czasu" obdarowane tipu przez Jozefa były downvotowane. Każdy zainteresowany może sobie prześledzić tą historię i zobaczyć że moje słowa są mocno ugruntowane w faktach.

Co więcej widać wyraźny trend. Otóż są konta WYRAŹNIE nielubiane które tak jak moje dostają downvoty i to przekraczające zazwyczaj o pół dolara do dolara wartość przyznanego tipu oraz takie których jakimś dziwnym trafem nie dotyka ta praktyka mimo tego że również są regularnie tipowane przez @jozef230.

Zasadniczo NIE dotyka WSZYSTKICH kont, których autorzy piszą neutralne treści o podróżach ciastach, sporcie, muzyce. Jedyne konta których DOTYKA to takie które piszą treści ALTERNATYWNE czyli biorąc historię ostatnich tipu jozefa to teraz w zasadzie tylko moje i to za każdym razem downvote zabiera WIĘCEJ aniżeli nagrodę z tipu.

Piszę treści wyczerpujące. Długie i wymagające poświecenia wiele czasu i uważam że wg standardów wynagrodzeń tu na hive jaki obserwuję chociażby w społeczności polish są one wysoce niedowartościowane względem tego jak zarabiają inne posty często o krótszej treści i mniejszym nakłądzie pracy. Tym bardziej nie rozumiem dlaczego ktoś miałby uważać iż użycie tipu w jakiejkolwiek formie jest tu więc nadużyciem.

Dla mnie to jasny dowód na to że pod płaszczykiem dbałości o jakość contentu i zwalczania nadużyć @hivewatchers gnębią konta osób, które piszą niemainstreamowe treści tym samym ograniczając ich szasę na zarobek i rozwój oraz ograniczając zasięgi samych treści które przez ograniczenie nagrody kuratorskiej trafiają na sam dół trendingu.

Oczywiście mój przypadek to tylko wierzchołek góry lodowej nadużyć jakie ta grupa oraz jej zwolennicy stosują na użytkownikach. Tym samym nie jest to jedyny powód mojej decyzji. Nie chce mi się nawet zaczynać tego tematu i przytaczać tu wszystkich tych przypadków. Najlepszym dowodem moim zdaniem jest pojawienie się alternatywnego Blockchaina Blurt którego założyciele w większości mieli właśnie dość sytuacji jaka panuje tu na hive i postanowili po prostu z tego bagna się wynieść.

Obserwując niestety aktywność czołowych witnesów w w tym temacie nie widać zarazem szans aby na tym blockchainie miało się cokolwiek w tym temacie zmienić.

Jestem już zmęczony cenzorską atmosferą Hive, która zasadniczo od początku polega na tym że gdzieś tam w cieniu zawsze czai się ktoś z dużym dovnwotem gotów cie upupić za to że powiedziałeś coś co się mu nie spodobało. Mam też dość ogólnie przygnębiającej ciężkiej atmosfery tego miejsca gdzie wyraźnie da się odczuć że nie przyświeca temu żadna wyższa idea a slogany "wolność słowa" którymi się reklamowano to tylko słowa wydmuszki. Wolność słowa to podstawa cywilizowanego świata gdy upada możliwość wyrażania opinii upada kultura. Cenzura jest domenom wszelkich izmów jakie gnębiły cywilizację takich jak despotyzm, nazizm, faszyzm czy też komunizm.

Uważam że hive w obecnej formie nie ma szans na powszechna adopcję chyba że wejdzie do tyłka jakimś wielkim gigantom w stylu facebooka czy twittera? I może nawet o to chodzi? Może ten sam kapitał co stoi za cenzurą w rzeczywistości wywiera tu presję na takie zmiany, które pozwoliły by na fuzję lub współpracę z mainstreamowymi podmiotami forsującymi, takie zbrodnicze praktyki jak sztuczne pandemie, propagandę szczepienną, blokowanie wolności słowa czy też manipulacje wyborami? W takim razie tym bardziej nie chcę mieć wiele wspólnego z taką siecią która chciała by się bratać z tymi co maja krew setek tysięcy ludzi na rękach.

W każdym razie nie będę już nikomu polecał tego miejsca ponieważ nie widzę potencjału dla hive w przyszłości tak długo, jak długo będzie tu panowała kultura cenzury i chamstwo downvotingu.

W związku z tym podjąłem decyzję o wycofaniu większości moich środków tu zgromadzonych i zaprzestaniu wszelkiego wsparcia dla projektu. Moja główna działalność będzie się koncentrowała wokół platformy Blurt i to ją będę w całości wspierał. Nie opuszczę tu konta na dobre i wciąż będę przyklejał swoje treści z blurt dla zwiększenia ich zasięgów również tutaj, jednak po wycofaniu środków raczej zaprzestanę również głosowania na posty bo nie będzie to miało większego sensu. Nie polecę już hive nikomu więcej jako dobrej alternatywy dla social mediów ani też blogowania. Wszystkie wspierane prze zemnie projekty wycofają linki do tej sieci.

Tym samym nie życzę dobrze już temu projektowi przynajmniej tak długo jak długo nie zobaczę że istnieje wola zrobienia z tym wszystkim porządku. Mam nadzieję że wielu użytkowników podejmie decyzję podobna od mojej i przeniesie się na Blurt gdzie twórcy najwyraźniej zrozumieli iż przycisk downvote od zawsze był głównym zagrożeniem dla wolności słowa i zarazem powodem dla którego tak słabo postępowała adopcja steem oraz hive. Dokładając wszelkich starań aby rozwinąć takie systemy ograniczania spamu i nadużyć które nie opierają się o mechanizmy downvotingu.

Pozdrawiam i zachęcam do przemyślenia moich słów.Widzisz jakieś downvoty pod tym artykułem?

To wynik hejtu jaki czeka cię na hive gdy powiesz coś komuś nie tak. Być może dałeś się zwieść hasłom że tu głosują pieniądze, być może wierzyłeś że w zamian za głosy czytelników dostajesz tu wynagrodzenie...

W rzeczywistości o wynagrodzeniu decydują tu NIE ci którzy cię lubią i czytaja twoje treści a Twoi wrogowie. To ONI posiadając wystarczająco dużo HP mogą odebrać nagrodę za każdy Twój post jeśli tylko tak zdecydują niezależnie od ilości ludzi która cię wspiera. Uważasz że to jest fair? Zignoruj tę wiadomość. Myślisz inaczej?

Chodź na blurt

Jedyny w swoim rodzaju społecznościowy blockchain wolny od finansowego hejterstwa jakim jest downvote!

Sort:  

satanistyczną kabałę

A to już wiem kogo się nasłuchałeś :D

będę przyklejał swoje treści z blurt dla zwiększenia ich zasięgów również tutaj

Pamietaj o wyłączeniu monetyzacji, skoro tylko na zasięchach Ci zależy ;)

Powodzenia na Blurt.

niby to czemu? moja praca mogę na niej zarabiać gdzie chcę i ile chcę. A moze tylko tacy jak ty mogą tu zarabiać a inni maja tylko nabijać ruch za darmo.

Sam stwierdziłeś, że bedziesz "przyklejał swoje treści z blurt dla zwiększenia ich zasięgów".

po wycofaniu środków raczej zaprzestanę również głosowania na posty bo nie będzie to miało większego sensu. Nie polecę już hive nikomu

Od dziś zaprzestaję wspieranie projektu hive.

Nie planujesz udzielać się czynnie, nie planujesz wspierać innych, nie podoba Ci się jak Hive działa, wycofujesz środki i prenosisz się na blurt.
A mimo to tokeny byś jakieś przygarnął od "satanistycznej kabały"...

moja praca mogę na niej zarabiać [...] ile chcę

Też bym tak chciała :D

Pa!

Nie planujesz udzielać się czynnie, nie planujesz wspierać innych, nie podoba Ci się jak Hive działa, wycofujesz środki i prenosisz się na blurt.
A mimo to tokeny byś jakieś przygarnął od "satanistycznej kabały"...

Sam fakt że jeszcze planuję tu cokolwiek robić jest dla hive wystarczającym wsparciem. To dzięki aktywności użytkowników to miejsce nie jest wydmuszką i przyciąga innych użytkowników pozwalając zarabiać takim jak ty czy ja. Bez użytkowników byłby to kolejny scamerski projekt crypto jakich jest tysiące. Ponadto wpłaciłem tu swoje środki te 3 lata temu i to nie małe bo warte prawie 3000 zł i to min dzięki mnie te tokeny maja wartość więc nie pierdziel głupot. Jak każdy inwestor oczekuje zwrotu z inwestycji. A jak miałbym przeliczyć czasowe koszty promocji tego miejsca (+ potencajną otratę wartosci moich srodków przez inflację) jakie poniosłem przez te 3 lata rozmawiając z różnymi ludźmi pisząc artykuły zachęcające i wychwalajace hive oraz inne aktywności chociazby za najniższą stawkę wydawaną dziś na reklamę to jeszcze parę lat musiał by taki @deepresearch ale upvotować moje posty żeby mi sie zwróciło. Więc nie pierdziel głupot że nic dla tej sieci nie zrobiłem i że to jest jakieś dziwne albo niemoralne.

to właśnie takie osoby jak ty pasożytują na pracy i wysiłkach takich jak ja. my przyciągamy nowych userów a wy sobie za zdjęcia kotów zgarniacie kokosy a potem udupiacie takich co to ich nie lubicie albo tych co maja inne poglądy pod pretekstem dbałości o pulę nagród, żeby wam przypadkiem za dużo władzy na hive nie wzięli.

fakt że jeszcze planuję tu cokolwiek robić jest dla hive wystarczającym wsparciem

Dopiero co pisłeś, że nie planujesz i "Od dziś zaprzestaję wspieranie projektu hive"

Gubisz się sam w tym co piszesz, przekrecasz i potem kit wciszkasz.
Nie pierwszy raz z resztą.

Zacytuj proszę gdzie takie coś stwierdziłam "nie pierdziel głupot że nic dla tej sieci nie zrobiłem".

Czytaj ze zrozumieniem i naucz sie (albo nie, bo skoro odchodzisz to nie ma potrzeby) jak Hive działa, i skad się biorą nagrody na postach.

udupiacie takich co to ich nie lubicie albo tych co maja inne poglądy

Pokaż mi też kiedy zdownvotowałam Twoj post bo się z nim nie zgadzałam.

dzięki mnie te tokeny maja wartość

:)

Gubisz się sam w tym co piszesz, przekrecasz i potem kit wciszkasz. Nie pierwszy raz z resztą.

nie ze mną takie manipulacje moja droga ;P

w niczym się nie gubię to twoje czytanie ze zrozumieniem kuleje ale nie przejmuj się nie każdy odziedziczył zmysł logiczny. Ale zdjęcia robisz zaiste ładne. Polecam abyś tym się zajęła zamiast silić się na analizy treści;)

Zacytuj proszę gdzie takie coś stwierdziłam "nie pierdziel głupot że nic dla tej sieci nie zrobiłem".

jak by to powiedzieć... jak już opanujesz tą umiejętność czytania ze zrozumieniem to zobaczysz gdzie to powiedziałaś... ops zaraz ty przecież wiesz:P chyba że sama się gubisz w swoich myślach? ;)

Nikt sie nie gubi tylko Ty. Wystarczy poczytać co piszesz i jak zmyślasz na poczekaniu.

Pokaż mi screen gdzie twierdziłam "że nic dla tej sieci nie zrobiłem".

A to już wiem kogo się nasłuchałeś :D

Satanistyczna kabałą stojąca za globalistami to fakt. każdy kto popiera takie bzdury jak plandemia oficjalna narracja rosyjska, paszporty covidowe i inne kłamstwa tego typu świadomie lub nieświadomie ją wspiera.

Co Ty chłopie? Jaka pandemia? Pandemia dawno się skończyła! Teraz jest już wojna. Nikt już nie pamięta o żadnej pandemii...

Wydaje mi się, że Blurt powstał jeszcze przed Hive, chociaż mogę się mylić.

Nie chce mi się wchodzić w dramy ani totalitarne porównania. Ogólnie to najcięższa atmosferę i bagno na Hive to czuję czytając kontent z tego konta... Nie liczyłbym na skalpowanie jakichkolwiek tokenów tutaj po takich deklaracjach.

Nie mniej jednak życzę powodzenia na nowej drodze życia! Jeśli Blurt odniesie sukces i "masową adopcję" to tym lepiej dla wszystkich. Po owocach i poznacie, czy coś tam...

Wydaje mi się, że Blurt powstał jeszcze przed Hive, chociaż mogę się mylić.

blurt powstał w momencie rozłamu ze steem w lipcu 2020 r to tak jakbyś próbował wytworzyć fałszywe wrażenie że nie osiągnął sukcesu przez dłużsyz okres czasu niż hive/steem

Ogólnie to najcięższa atmosferę i bagno na Hive to czuję czytając kontent z tego konta...

i wzajemnie

Nie liczyłbym na skalpowanie jakichkolwiek tokenów tutaj po takich deklaracjach.

może ty tu jesteś żeby coś "skalpować" ja tu byłem żeby zarabiać za uczciwie pisane treści i docierać do takich ludzi jak ty np już w 2020 r żeby nie padli ofiarą właśnie np fałszywej 2 letniej plandemii, która kończy się momentalnie w momencie wybuchu kontrolowanej wojny aranżowanej przez globalistów.

Sam sobie właśnie rozbroiłeś swoją narrację o tym, że Blurt jest odpowiedzią na downvoty na Hive xD

Nara

Jak mogłeś go zdownvotować i ograniczyc tym samym wolność słowa :o

:)

Uwaga! Uwaga! Proszę nie czytać wpisów @khrom są to wpisy niezgodne z linią oficjalnnej wysokiej rady kabały Hive.

a ty sam właśnie potwierdziłeś swoim zachowaniem że to o czym mówię w tym wpisie to 100% prawdy downwotując wszystkie moje wpisy ;] właśnie takie osoby ja ty to zakała hive

I tak samo zrobię z każdym kolejnym po jasnej deklaracji, że w dupie masz całą społeczność i platformę.

Nigdzie tego nie powiedziałem i nie wciskaj mi swoich chorych wyobrażeń w usta. W dupie mam właśnie takich ludzi jak ty którzy są tu żeby bawić się w szeryfów, a nie uczestniczyć w dyskusji wspierać społeczność razem budować prawdziwie zdecentralizowane social media dla wszystkich gidze każdy może wyrazić swoje zdanie i w zamian za poparcie wśród swoich czytelników dostać uczciwą nagrodę kuratorska bazującą na tym jakie saldo posiadają ich czytelnicy.

A nie taką o której zadecydują przeciwnicy i wrogowie ich treści lub też osoby żywiące niechęć do nich. Przecież t oczywiste że zawsze przeciwnicy będą udupiać tych których nie lubią nie dlatego że nie wnoszą wartości tylko dlatego że chcą zwalczać tych których nie lubią.

A ty właśnie jesteś doskonałym tego przykładem już po raz któryś z kolei.

i cieszył się będę gdy tacy jak ty zostaną tutaj a ci którzy chcą budować coś sensownego pójdą na blurt.

Jako zwolennik działań NWO nie mogę pozwalać, aby taki element szkodliwy mógł działać w środowisku odpornym na cenzurę. Muszę więc z nim walczyć wszelkimi środkami.
Za tydzień kolejna transza power-upu od Sorosa.

Na Blurt jeszcze nie mamy podjazdu, zbyt dobre zabezpieczenia przeciw-cenzorskie, ostatni bastion wolności w Internecie pozostaje dla nas niedostępny.

Nie zapomnij zabrac czapeczki aluminiowej ze soba.
Mimo ze tam nie ma downvotow na Blurt, to ci gwarantuje ze nie bedziesz mogl skamowac i ograbiac ich puli tak jak to robiles skamujac na Hive Tipu poprzez upvotowanie wszystkich swoich postow na kilku swoich kontach.
Gwarantuje ci ze nie zarobisz tam centa :-)

XD w sensie kto kogo upvotował i gdzie? przecież do jozef230 został posądzony o circle-jerking a nie ja i znajdź mi chociaż jedną osobę która jest na tyle głupia żeby uwierzyć w to że ja to ta sama osoba co on XD. O albo śmiało udowodnij mi że niby ja głosuję na wiele swoich kont XD jedyne konto na jakie głosuję które też obsługuję to @plsilajaworzno ale to nie moje treści i nie moje pieniądze ja jedynie pośredniczę w zamieszczaniu tych treści tu i wycofywaniu środków dla organizacji tak jak ma to miejsce w związku z 50% profili organizacji, influencerów i innych osób które prowadzenie swoich kont zlecają innym. pozostałe 90% moich głosów trafia do osób niezależnych i nie kłam oszuście.

Zrzut ekranu z 2022-04-01 11-38-30.png

Zrzut ekranu z 2022-04-01 11-47-18.png

Ty chyba zapomniałeś założyć czapeczki jak korzystałeś z urządzenia z którego to wysyłałeś i mózg ci się przegrzał. A może celowo rozpowszechniasz takie kłamstwa w komentarzach pod artykułami każdego kto mówi prawdę o hive? Wiadomo jak nie ma innej możliwości zdyskredytowania kogoś to rzucimy kłamstwo że niby scamer. 90% nie będzie się chciało sprawdzić b o nie ma czasu. Zwolennicy uwierzą i machną ręką przeciwnicy i tak wiedzą swoje i dobrze wiedzą kim jesteś.

Congratulations @khrom! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s):

You distributed more than 14000 upvotes.
Your next target is to reach 15000 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

Hive Power Up Month - Feedback from April day 6
NFT for Peace - Feedback and new city